Dátum a miesto:

  • 28.7. - 29.7.2017 (piatok - sobota)
  • areál bývalého kina Pokrok Zvolenská Slatina

Ubytovanie:

  • Areál festivalu neposkytuje oficiálne miesto na stanovanie.

Lístky:

  • Lístky sa nepredávajú v predpredaji, budú sa dať zakúpiť priamo na mieste.
  • 8€/ 1 deň
  • 12€ / permanentka

Pravidlá a podmienky:

Program festivalu:

KINO stage

PIATOK SOBOTA
17:00
otvorenie areálu festivalu
16:00 - 17:00
Kazítko

Profilový obrázek Kazítko

18:00 - 19:00
Nany Hudák


18:00 - 19:00
SAYS


20:00 - 21:00
Ján Hurtík a Bufet


20:00 - 21:00
The Ills


22:00 - 23:00
Vec & Škrupo

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vec a škrupo

22:00 - 23:00
Slobodná Európa


0:00 - 2:00
DJ Sioni


 

0:00 - 2:00
 DJ Jakub z Malalata

 

CLUB stage

PIATOK SOBOTA
17:00
otvorenie areálu festivalu
17:00 - 18:00
diskusia Zvolenská Slatina ako ďalej?
 

19:00 - 20:00
divadelná monodráma "Metamorfózy ženy"


19:00 - 20:00
cestopis "Spod olympijských kruhov"
---------------------------------------------------------
Fotka uživatele Festival GUČA umenia.
 

21:00 - 22:00
prednáška "Po smrti budem stromom"


21:00 - 22:00
cestopis "Šibiryby na Islande"

Fotka uživatele Festival GUČA umenia.

23:00 - 0:00
dokumentárny film "Skauti spod Korčína"


23:00 - 0:00
čítačka "Iba Ryba a Len Lemur"




 

KINO STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

17:30 - 18:30 hod.

Valér Miko Trio /jazz/

 

17:00 - 18:00 hod.

I am planet /neoclassical/

15:00 - 16:00 hod.

improvizačné divadlo 3T

15:00 - 16:00 hod.

Kapor na scéne /Zlatovláska/

19:30 - 20:30 hod.

Zuzana Mikulcová /pop/

19:00 - 20:00 hod.

Got blue balls /rock'n'roll/

17:00 - 18:00 hod.

Crossroads /blues - rock/

17:00 - 18:00 hod.

SHŠ Budzogáň      /Budzogáň z vreca von/

21:30 - 22:30 hod.

ZVA 12-28 band /blues/

21:00 - 22:00 hod.

N3O Akustika /reggae/

19:00 - 20:00 hod.

 Bad Karma Boy /alt-pop/

19:00 - 20:00 hod.

ZUŠ Hriňová /Ľudoloď/

 

23:00 - 00:00 hod.

PPE /futuristic pop/

21:00 - 22:00 hod.

Čisté Tvary /alternative rock/

 
 
 

23:00 - 00:00 hod.

Hudba z Marsu /ethno-ska/

 
 

CLUB STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

18:30 - 19:30 hod.

film Obrazy starého sveta

18:00 - 18:30 hod.

film Sviečková manifestácia

16:00 - 17:30 hod.

čítačka 2x mladé autorky

Iba Ryba

Len Lemur

 

 

16:00 - 17:00 hod.

Braňo Jobus číta deťom    

20:30 - 21:30 hod.

monodráma Tulákov Charlie

18:30 - 19:00 hod.

film Junáci z prachu

18:00 - 19:00 hod.

Chris Ellys /folk/


 

 

20:00 - 21:00 hod.

Janko Svetlan Majerčík /folk/

20:00 - 21:00 hod.

cestopis Gruzínsko

 
 

22:00 - 23:00 hod.

dokumentárny film Poľana 

22:00 - 23:00 hod.

dokumentárny film Poľana 

 
 

TENT STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

20:30 - 21:30 hod.

prednáška Za živé rieky

18:00 - 19:00 hod.

prednáška Lesné škôlky - radostné detstvo v prírode

16:00 - 17:00 hod.

prednáška Dedinská sauna

-----------------------------------------
 

20:00 - 21:00 hod.

cestopis Hike&Fly - prelet nad Slovenskom 2016


 

18:00 - 19:00 hod.

prednáška Ultra ako droga ----

 

 







 

22:00 - 23:00 hod.

prednáška Ovocné poklady Bielych Karpát

20:00 - 21:00 hod.

prednáška Periférne centrá Dúbravica


 

 

 

trhovisko
gastro
výstavy
workshopy

Artforum Banská Bystrica 

/knihy/

 

Bielokarpatský

ovocný poklad

/mušty, sušené ovocie.../

výstava obrazov

Evy Hruškovej

 "Káva" 

výtvarná dielňa

"Obrazy tvorené zemou"

piatok - sobota 16:00 - 22:00

Machuľa /šperky, tašky.../

 

 

 

Výstava umeleckej skupiny Neuschl

 

 

 

Kalimba musical instrument

 

Čitáreň Pub 

/nealkoholické nápoje/

Inštalácia

"Cesta podvedomia - sebareflexia a identita"

 

 

miestni 

/designové oblečenie/

Nadácia Ekopolis

hlasovanie strom roka 2016

 

 

 

 

mydlomila

/prírodné mydla, balzamy.../

     


Viac tu: http://www.gucaumenia.sk/line-up2016/

KINO STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

17:30 - 18:30 hod.

Valér Miko Trio /jazz/

 

17:00 - 18:00 hod.

I am planet /neoclassical/

15:00 - 16:00 hod.

improvizačné divadlo 3T

15:00 - 16:00 hod.

Kapor na scéne /Zlatovláska/

19:30 - 20:30 hod.

Zuzana Mikulcová /pop/

19:00 - 20:00 hod.

Got blue balls /rock'n'roll/

17:00 - 18:00 hod.

Crossroads /blues - rock/

17:00 - 18:00 hod.

SHŠ Budzogáň      /Budzogáň z vreca von/

21:30 - 22:30 hod.

ZVA 12-28 band /blues/

21:00 - 22:00 hod.

N3O Akustika /reggae/

19:00 - 20:00 hod.

 Bad Karma Boy /alt-pop/

19:00 - 20:00 hod.

ZUŠ Hriňová /Ľudoloď/

 

23:00 - 00:00 hod.

PPE /futuristic pop/

21:00 - 22:00 hod.

Čisté Tvary /alternative rock/

 
 
 

23:00 - 00:00 hod.

Hudba z Marsu /ethno-ska/

 
 

CLUB STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

18:30 - 19:30 hod.

film Obrazy starého sveta

18:00 - 18:30 hod.

film Sviečková manifestácia

16:00 - 17:30 hod.

čítačka 2x mladé autorky

Iba Ryba

Len Lemur

 

 

16:00 - 17:00 hod.

Braňo Jobus číta deťom    

20:30 - 21:30 hod.

monodráma Tulákov Charlie

18:30 - 19:00 hod.

film Junáci z prachu

18:00 - 19:00 hod.

Chris Ellys /folk/


 

 

20:00 - 21:00 hod.

Janko Svetlan Majerčík /folk/

20:00 - 21:00 hod.

cestopis Gruzínsko

 
 

22:00 - 23:00 hod.

dokumentárny film Poľana 

22:00 - 23:00 hod.

dokumentárny film Poľana 

 
 

TENT STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

20:30 - 21:30 hod.

prednáška Za živé rieky

18:00 - 19:00 hod.

prednáška Lesné škôlky - radostné detstvo v prírode

16:00 - 17:00 hod.

prednáška Dedinská sauna

-----------------------------------------
 

20:00 - 21:00 hod.

cestopis Hike&Fly - prelet nad Slovenskom 2016


 

18:00 - 19:00 hod.

prednáška Ultra ako droga ----

 

 







 

22:00 - 23:00 hod.

prednáška Ovocné poklady Bielych Karpát

20:00 - 21:00 hod.

prednáška Periférne centrá Dúbravica


 

 

 

trhovisko
gastro
výstavy
workshopy

Artforum Banská Bystrica 

/knihy/

 

Bielokarpatský

ovocný poklad

/mušty, sušené ovocie.../

výstava obrazov

Evy Hruškovej

 "Káva" 

výtvarná dielňa

"Obrazy tvorené zemou"

piatok - sobota 16:00 - 22:00

Machuľa /šperky, tašky.../

 

 

 

Výstava umeleckej skupiny Neuschl

 

 

 

Kalimba musical instrument

 

Čitáreň Pub 

/nealkoholické nápoje/

Inštalácia

"Cesta podvedomia - sebareflexia a identita"

 

 

miestni 

/designové oblečenie/

Nadácia Ekopolis

hlasovanie strom roka 2016

 

 

 

 

mydlomila

/prírodné mydla, balzamy.../

     


Viac tu: http://www.gucaumenia.sk/line-up2016/

 

+ trh šikovných remeselníkov a mladých slovenských dizajnérov

+ výstava "Peter Čakovský: Fotokoláže"

+ výstava "Eva Hrušková: Ilustrácie"

+ stánok s občerstvením u Maňa

+ potulná čajovňa SAMADHI