27. - 28.7.2018 │ Zvolenská Slatina


multižánrový festival súčasného umenia na slovenskej dedine

hudba│divadlo│diskusie│cestopisy│tanec│literatúra│ film│vizuálne umenie



 
 

Dátum a miesto:

  • 27.7. - 28.7.2018 (piatok - sobota)
  • areál bývalého kina Pokrok Zvolenská Slatina

Ubytovanie:

  • Areál festivalu neposkytuje oficiálne miesto na stanovanie.

Lístky:

  • Lístky sa nepredávajú v predpredaji, budú sa dať zakúpiť priamo na mieste.
  • 9€ / 1 deň
  • 14€ / permanentka
  • deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby vstup voľný

Pravidlá a podmienky:

Program festivalu:

KINO stage

PIATOK SOBOTA

 
17:00 - 18:00

ZVA 12-28 BAND
/blues/ 

 
19:00 - 20:00

N3O 
/reaggae/
19:00 - 20:00

The Wilderness
/punk/

 

21:30 - 22:30

Manon meurt 
/shoegaze/

 
21:00 - 22:00

Autumnist
/electronic triphop psychedelic/
 
23:30 - 0:30

Hudba z Marsu 
/ethno-ska/
                                            
23:00 - 0:00

Chiki liki tu-a
/art rock/

 

CLUB stage

PIATOK SOBOTA
  16:00 - 17:00

cestopis
Mongolsko - Kirgizsko - Kazachstan
 
                                                         18:00 - 19:00

prednáška a diskusia
Mišo Zibrin:
Prečo staviame z prírodných materiálov?

 
20:00 - 21:30

dokumentárny film
Biomasaker
+ diskusia s Jurajom Zamkovským
 
20:00 - 21:00
---------------------------------------------------------
prednáška a diskusia
Projekt Ruiny
 
22:30 - 23:30

diskusia
Martin M. Šimečka: Medzi Slovákmi
 
22:00 - 23:00

live dj set
MacroNoise

KINO STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

17:30 - 18:30 hod.

Valér Miko Trio /jazz/

 

17:00 - 18:00 hod.

I am planet /neoclassical/

15:00 - 16:00 hod.

improvizačné divadlo 3T

15:00 - 16:00 hod.

Kapor na scéne /Zlatovláska/

19:30 - 20:30 hod.

Zuzana Mikulcová /pop/

19:00 - 20:00 hod.

Got blue balls /rock'n'roll/

17:00 - 18:00 hod.

Crossroads /blues - rock/

17:00 - 18:00 hod.

SHŠ Budzogáň      /Budzogáň z vreca von/

21:30 - 22:30 hod.

ZVA 12-28 band /blues/

21:00 - 22:00 hod.

N3O Akustika /reggae/

19:00 - 20:00 hod.

 Bad Karma Boy /alt-pop/

19:00 - 20:00 hod.

ZUŠ Hriňová /Ľudoloď/

 

23:00 - 00:00 hod.

PPE /futuristic pop/

21:00 - 22:00 hod.

Čisté Tvary /alternative rock/

 
 
 

23:00 - 00:00 hod.

Hudba z Marsu /ethno-ska/

 
 

CLUB STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

18:30 - 19:30 hod.

film Obrazy starého sveta

18:00 - 18:30 hod.

film Sviečková manifestácia

16:00 - 17:30 hod.

čítačka 2x mladé autorky

Iba Ryba

Len Lemur

 

 

16:00 - 17:00 hod.

Braňo Jobus číta deťom    

20:30 - 21:30 hod.

monodráma Tulákov Charlie

18:30 - 19:00 hod.

film Junáci z prachu

18:00 - 19:00 hod.

Chris Ellys /folk/


 

 

20:00 - 21:00 hod.

Janko Svetlan Majerčík /folk/

20:00 - 21:00 hod.

cestopis Gruzínsko

 
 

22:00 - 23:00 hod.

dokumentárny film Poľana 

22:00 - 23:00 hod.

dokumentárny film Poľana 

 
 

TENT STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

20:30 - 21:30 hod.

prednáška Za živé rieky

18:00 - 19:00 hod.

prednáška Lesné škôlky - radostné detstvo v prírode

16:00 - 17:00 hod.

prednáška Dedinská sauna

-----------------------------------------
 

20:00 - 21:00 hod.

cestopis Hike&Fly - prelet nad Slovenskom 2016


 

18:00 - 19:00 hod.

prednáška Ultra ako droga ----

 

 







 

22:00 - 23:00 hod.

prednáška Ovocné poklady Bielych Karpát

20:00 - 21:00 hod.

prednáška Periférne centrá Dúbravica


 

 

 

trhovisko
gastro
výstavy
workshopy

Artforum Banská Bystrica 

/knihy/

 

Bielokarpatský

ovocný poklad

/mušty, sušené ovocie.../

výstava obrazov

Evy Hruškovej

 "Káva" 

výtvarná dielňa

"Obrazy tvorené zemou"

piatok - sobota 16:00 - 22:00

Machuľa /šperky, tašky.../

 

 

 

Výstava umeleckej skupiny Neuschl

 

 

 

Kalimba musical instrument

 

Čitáreň Pub 

/nealkoholické nápoje/

Inštalácia

"Cesta podvedomia - sebareflexia a identita"

 

 

miestni 

/designové oblečenie/

Nadácia Ekopolis

hlasovanie strom roka 2016

 

 

 

 

mydlomila

/prírodné mydla, balzamy.../

     


Viac tu: https://www.gucaumenia.sk/line-up2016/

KINO STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

17:30 - 18:30 hod.

Valér Miko Trio /jazz/

 

17:00 - 18:00 hod.

I am planet /neoclassical/

15:00 - 16:00 hod.

improvizačné divadlo 3T

15:00 - 16:00 hod.

Kapor na scéne /Zlatovláska/

19:30 - 20:30 hod.

Zuzana Mikulcová /pop/

19:00 - 20:00 hod.

Got blue balls /rock'n'roll/

17:00 - 18:00 hod.

Crossroads /blues - rock/

17:00 - 18:00 hod.

SHŠ Budzogáň      /Budzogáň z vreca von/

21:30 - 22:30 hod.

ZVA 12-28 band /blues/

21:00 - 22:00 hod.

N3O Akustika /reggae/

19:00 - 20:00 hod.

 Bad Karma Boy /alt-pop/

19:00 - 20:00 hod.

ZUŠ Hriňová /Ľudoloď/

 

23:00 - 00:00 hod.

PPE /futuristic pop/

21:00 - 22:00 hod.

Čisté Tvary /alternative rock/

 
 
 

23:00 - 00:00 hod.

Hudba z Marsu /ethno-ska/

 
 

CLUB STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

18:30 - 19:30 hod.

film Obrazy starého sveta

18:00 - 18:30 hod.

film Sviečková manifestácia

16:00 - 17:30 hod.

čítačka 2x mladé autorky

Iba Ryba

Len Lemur

 

 

16:00 - 17:00 hod.

Braňo Jobus číta deťom    

20:30 - 21:30 hod.

monodráma Tulákov Charlie

18:30 - 19:00 hod.

film Junáci z prachu

18:00 - 19:00 hod.

Chris Ellys /folk/


 

 

20:00 - 21:00 hod.

Janko Svetlan Majerčík /folk/

20:00 - 21:00 hod.

cestopis Gruzínsko

 
 

22:00 - 23:00 hod.

dokumentárny film Poľana 

22:00 - 23:00 hod.

dokumentárny film Poľana 

 
 

TENT STAGE

štvrtok 28.7.2016
piatok 29.7.2016
sobota 30.7.2016
nedeľa 31.7.2016

20:30 - 21:30 hod.

prednáška Za živé rieky

18:00 - 19:00 hod.

prednáška Lesné škôlky - radostné detstvo v prírode

16:00 - 17:00 hod.

prednáška Dedinská sauna

-----------------------------------------
 

20:00 - 21:00 hod.

cestopis Hike&Fly - prelet nad Slovenskom 2016


 

18:00 - 19:00 hod.

prednáška Ultra ako droga ----

 

 







 

22:00 - 23:00 hod.

prednáška Ovocné poklady Bielych Karpát

20:00 - 21:00 hod.

prednáška Periférne centrá Dúbravica


 

 

 

trhovisko
gastro
výstavy
workshopy

Artforum Banská Bystrica 

/knihy/

 

Bielokarpatský

ovocný poklad

/mušty, sušené ovocie.../

výstava obrazov

Evy Hruškovej

 "Káva" 

výtvarná dielňa

"Obrazy tvorené zemou"

piatok - sobota 16:00 - 22:00

Machuľa /šperky, tašky.../

 

 

 

Výstava umeleckej skupiny Neuschl

 

 

 

Kalimba musical instrument

 

Čitáreň Pub 

/nealkoholické nápoje/

Inštalácia

"Cesta podvedomia - sebareflexia a identita"

 

 

miestni 

/designové oblečenie/

Nadácia Ekopolis

hlasovanie strom roka 2016

 

 

 

 

mydlomila

/prírodné mydla, balzamy.../

     


Viac tu: https://www.gucaumenia.sk/line-up2016/

 

VÝSTAVY:
"August 1968"
"Dotyky"
 
GASTRO ZÓNA:
Potulná čajovňa
U Maňa
 
TRH:
Artforum Banská Bystrica
Miestni
Venčeky
WakiVaky
Sick Minded Cult
Maťko Maťka keramika
Ekopolis - anketa Strom roka 2018